Instagram'ın En Çok Sevilen 4 Takipçi Kazanma Özelliği
Instagram'ın En Çok Sevilen 4 Takipçi Kazanma Özelliği

Instagram kendini her gün geliştirebilen bir uygulama olarak karşınıza çıkar. Yaptığı güncellemelerle kullanıcılarına birçok özellik sunmaktadır. Sizlere bu yazımızda Instagram uygulamasında en çok sevilen 4 özelliği açıklayacağız.

  • Instagram'ın sevilerek kullanılan özelliklerinden bir tanesi direkt mesaj bölümüdür. Bu özellik ile aynı anda 15 kişiye fotoğraf ve video gönderebilme imkânınız bulunmaktadır.
  • Instagram kullanıcılarının severek kullandığı bir diğer özellik ise paylaşılan gönderileri kaydetme ve koleksiyon oluşturma özelliğidir. Oldukça kullanışlı olabilen bu özellik Instagram uygulamasında beğendiğiniz paylaşımları ayrı ayrı kategorilerde kaydetmenize imkan sağlar.  Instagram takipçi kazan işlemi sırasında gezinirken beğendiğiniz fotoğraf ve videoları kaydetmek için ilgili gönderinin sağ alt köşesindeki kaydet butonuna basmanız yeterlidir.
  • Instagram'da fotoğraflarınızı paylaşırken kolaj yapmak isteyebilir ya da fotoğrafların etrafına beyaz alanlar eklemek isteyebilirsiniz. Bu işlemi üçüncü parti uygulamalarıyla da yapabilirsiniz. Ancak Instagram'ın bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için layout isimli bir uygulaması vardır. Bu uygulama birden fazla olan fotoğraflarınızı tek bir görüntüde birleştirme olanağı sunar. Layout uygulamasına ulaşmak için fotoğraf paylaşma ekranın sağ tarafındaki menüye gelmeniz gerekir.
  • Instagram'ın kullanıcılarına sunduğu etiket düzenleme ve ekleme özelliği, paylaştığınız fotoğrafların ya da videoların kısa bir süre içerisinde etkileşim almasına ve kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde bulunmasını sağlar. Instagram‘da etiket kullanımı da oldukça önemlidir. Gereksiz etiket kullanımı ya da aşırı etiket kullanımı, paylaşımlarınız için olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Instagram'ın Sevilen Etiket Özelliği  Ne İşe Yaramaktadır?

Instagram'da paylaşımlarınızda popüler etiketleri kullanarak, profilinizdeki takipçileri arttırabilmeniz mümkündür. Paylaşımlarınızı herkese açık olarak paylaştığınızda etiketli gönderiler, etiket sayfasında da görülecektir.

Instagram’ın Sevilen Direkt Mesaj Özelliği Ne İşe Yaramaktadır? 

Hesabınızda bulunan takipçilerinizle özel olarak mesajlaşma ve görüntülü konuşma imkânı  sunmaktadır. Direkt mesaj bölümünde grup sohbetleri oluşturabilirsiniz. Bu sohbetlere  en fazla 32 kişi davet edebilirsiniz.

Sipariş Takip