Instagram'da Birden Fazla Hesap Kullanılır mı?
Instagram'da Birden Fazla Hesap Kullanılır mı?

Instagram'da kendi numaranız veya e-posta adresiniz üzerine birden fazla hesap açmak mümkündür. Tek bir cihaz üzerinden aynı anda birden çok Instagram hesabına giriş yapılabilmektedir. Kolaylıkla bu hesaplar arasında geçiş de yapılabilir. Instagram uygulamasında hesaptan hesaba geçiş tüm kullanıcılarda aktif bulunan bir özelliktir. Hesabınızda bu özellik bulunmuyor ise Instagram’ı güncelleyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Instagram‘ı güncellikten sonra aynı anda birden fazla hesabı ekleyebilirsiniz ve bu hesapları da Filmkovasi.org kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Instagram'a Birden Fazla Hesap Ekleme

Öncelikle telefonunuzdan Instagram uygulamasına giriniz. Kendi profilinize girerek ayarlar seçeneğine tıklayınız. Karşınıza gelen sayfayı aşağı doğru kaydırın ve orada bulunan hesap ekle sekmesine tıklayınız. Hangi hesaba gidecekseniz o hesabın kullanıcı adını girin. Erzanmedya.com Daha sonra da o hesaba ait olan şifreyi giriniz. Instagram uygulamasında aynı anda en fazla beş tane hesap ekleyebilirsiniz. Eğer başka bir hesap eklemek istiyorsanız girdiğiniz hesaplardan birinden çıkış yaparak yeni hesaba giriş yapabilirsiniz.

Instagram Çoklu Hesaplar Arasında Geçiş Yapma

Instagram hesabınızda bulunan birden fazla hesaba çok kolay bir şekilde girip çıkabilirsiniz. Öncelikle Instagram profilinize giriş yapmalısınız. Ekranın en üst kısmında bulunan kullanıcı adı bölümüne tıklayınız. Oraya tıkladığınız zaman telefonunuzla giriş yaptığınız hesapların olduğu bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Hangi hesaba giriş yapmak isterseniz o hesabın üstüne tıklayınız. Artık hesabı değiştirmiş olursunuz. Yeni bir hesaba giriş yaptığınız zaman eskiden giriş yaptığınız hesaplara gelen bildirimleri hala görebilirsiniz. Hesabınıza birden fazla hesap eklemek ve bu hesaplar arasında geçiş yapmak oldukça basit bir yöntemle gerçekleştirilebilir. Eğer kayıtlı olan bir hesaptan çıkmak istiyorsanız, ilk hesaptaki gibi çıkış yapabilirsiniz. Profilinizde bulunan ayarlar menüsünden hesaptan çıkış yap kısmına tıklayıp, hesabınızdan çıkış yapabilirsiniz.

Sipariş Takip